Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

OptykaWorld.pl oferuje okulary i soczewki w najlepszych cenach, od takich światowych marek jak Ray-Ban, Maui Jim, Tom Ford, Bvlgari, Spy, Gucci i wiele innych. Bezkonkurencyjne ceny, serwis soczewek korekcyjnych, gwarancja na wszystkie oprawki i gama ponad 80,000 modeli okularów, czynią sklep OptykaWorld najbardziej atrakcyjnym sprzedawcą markowych okularów i soczewek w Polsce.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.9% zwrotu za zakup w OptykaWorld.pl

OptykaWorld.pl oferuje zawsze:

  • Okulary, w tym przeciwsłoneczne, sportowe od najpopularniejszych marek i soczewki kontaktowe
  • 100 dni na zwrot
  • Dostawa gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w OptykaWorld.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.