Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Orange, czołową marką telefonii komórkowej w Polsce i Europie oferuje nalepsze okazje na telefon, internet i telewizje. Zmień np. kablówkę na ultraszybki Orange Światłowód lub przenieś numer i dołącz do sieci #1 w Polsce. Orange jest częścią grupy Orange oferującej kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju, a ich oferta jest zawsze ściśle dopasowana do wymagań Klienta.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 212.50 zł zwrotu za zakup w Orange

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Przy zakupie Orange Światłowód 212.50 zł
Nowa umowa Orange 93.50 zł
Nowa umowa Neostrada 86.96 zł

Wszystkie poziomy zwrotów

Orange oferuje zawsze:

  • Niezawodne i stabilne połączenia.
  • Ultraszybki internet na abonamnet.
  • Kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne.
  • Dostawa, instalacja i aktywacja za 0 zł.

Ważne informacje

Zgłoszenia niezarejestrowanych zakupów nie są przyjmowane przez operatora Orange, w związku z czym reklamacje dotyczące braku rejestracji zwrotu za zakup będą odrzucane. Cashback za poprawny wniosek przyznany będzie pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą prawdiłowe. Aby otrzymać cashback Klient jest zobowiązany do spełnienia warunków oferty określonych przez Orange. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 190 dni

Po dokonaniu zakupu w Orange, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

XIAOMI Redmi 7A!

XIAOMI Redmi 7A!

Tymczasowa Kampania

XIAOMI Redmi 7A za jedyne 10zł miesięcznie! Sprawdź!

Zwrot w Orange

Orange oferuje zwrot aż do 212.50 zł. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Przy zakupie Orange Światłowód 212.50 zł
Nowa umowa Orange 93.50 zł
Nowa umowa Neostrada 86.96 zł
Przedłużenie Orange Światłowód 43.48 zł
Przedłużenie umowy Neostrada 43.48 zł
Przedłużenie umowy Orange 26.08 zł