Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pancernik

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Pancernik

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep pancernik.eu powstał w listopadzie 2012 r., aby wnieść nowy standard w kategorii sklepów z akcesoriami dla smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych. Z przyjemnością oferujemy najnowszą ofertę znanych producentów takich jak Spigen czy Belkin oraz wprowadzamy na polski rynek nowe marki, aby każdy nasz klient miał szeroki dostęp do najnowszych, najlepszych oraz unikalnych produktów w danej kategorii. Znajdziecie u nas wyłącznie sprawdzone i trwałe futerały na telefon, ładowarki do telefonów oraz inne akcesoria GSM, wygodnie pogrupowane według modeli. Jeżeli potrzebujesz etui na telefon Huawei P9 lub na innego smartfona – musisz tylko kliknąć! W ofercie posiadamy ogromny wybór futerałów na telefony, a także obudowy na Iphone w wielu wersjach kolorystycznych i modnych wzorach. Oferujemy także niezwykle praktyczne osłony na wyświetlacze telefonów wykonane ze szkła hartowanego. Dzięki temu wyświetlacz jest chroniony nie tylko przed popękaniem w wyniku uderzenia, ale również przed zarysowaniami powstającymi podczas codziennego użytkowania.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pancernik oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 0,00 zł
  • Trwałe futerały na telefon, ładowarki do telefonów oraz inne akcesoria GSM

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Pancernik, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.