Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

PandaHall

Uzyskaj 4,3% zwrotu za zakup w PandaHall

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
PandaHall to platforma sprzedażowa zrzeszająca chińskie fabryki i przedsiębiorców rynku online. Specjalizuje się w sprzedaży koralików oraz kamieni szlachetnych. Za pośrednictwem PandaHall można również składać zamówienia pod konkretne materiały.

Jeśli zajmujesz się produkcją biżuterii, niezależnie czy hobbystycznie, czy profesjonalnie PandaHall to miejsce dla Ciebie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PandaHall oferuje zawsze:

  • Platforma sprzedażowa
  • Dostawa już w 7 dni
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.