PandaHall

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w PandaHall

Przejdź do PandaHall

PandaHall to platforma sprzedażowa zrzeszająca chińskie fabryki i przedsiębiorców rynku online. Specjalizuje się w sprzedaży koralików oraz kamieni szlachetnych. Za pośrednictwem PandaHall można również składać zamówienia pod konkretne materiały.

Jeśli zajmujesz się produkcją biżuterii, niezależnie czy hobbystycznie, czy profesjonalnie PandaHall to miejsce dla Ciebie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w PandaHall

Przejdź do PandaHall

PandaHall oferuje zawsze:

  • Platforma sprzedażowa
  • Dostawa już w 7 dni
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria