Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, który zbiera opinię na różne tematy dzięki badaniom ankietowym. Po zarejestrowaniu się w systemie otrzymamy możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju badaniach konsumenckich i społecznych. Podstawowe kategorie serwisu to: produkty, usługi oraz ważne sprawy. Co istotne, należy udzielać szczerych i dokładnych odpowiedzi, ponieważ będzie nasze odpowiedzi mogą mieć bardzo znaczący wpływ na różne kwestie. Wyniki są przekazywane następnie odpowiednim osobom, Panel Ariadna współpracuje z czołowymi ośrodkami badawczymi na terenie naszego kraju a także mediami, mamy więc pewność, że nasze odpowiedzi trafią tam gdzie powinny.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1.50 zł zwrotu za zakup w Panel Ariadna

Panel Ariadna oferuje zawsze:

  • Ogólnopolski panel badawczy, który zbiera opinię na różne tematy dzięki badaniom ankietowym

Ważne informacje

Zwrot zostanie naliczony za poprawną rejestrację nowego użytkownika. Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat) Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Panel Ariadna, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.