Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

PAWO

Zyskaj 3% cashback za zakupy w PAWO

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Marka PAWO z dumą może pochwalić się ponad 34-letnią tradycją w kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Naszym celem jest stworzenie szafy Klienta, która będzie zarówno klasyczna, jak i zawierać niezbędne "must have". Wszystkie nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz staranne wykończenie, co gwarantuje trwałość i komfort użytkowania. Jako marka modowa zwracamy uwagę na detale i dbamy o to, aby nasze produkty były zgodne z najnowszymi trendami. W naszych kolekcjach stawiamy przede wszystkim na odzież biznesową, okazjonalną oraz smart casual, oferujemy także szeroki wybór garniturów, koszul slim i classic, spodni oraz różnego rodzaju dodatków dla mężczyzn.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PAWO oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 199zł
  • Darmowa dostawa do salonu

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 54 dni

Po dokonaniu zakupu w PAWO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.