Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pekao -  Konto Przekorzystne

Zyskaj 75 zł cashback za zakupy w Pekao - Konto Przekorzystne

Zwrot za poprawny wniosek przyznany będzie pod warunkiem, że zostanie podpisana umowa przez klienta za pomocą procesu biometrycznego lub oddziałowego.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Program promuje konto osobiste w Banku Pekao SA. Konto osobiste to jeden z najlepszych produktów na rynku kont osobistych. Posiada innowacyjną aplikacje PeoPay, większość usług jest darmowa, 8% na koncie oszczędnościowym oraz cashback do 200 zł za spełnienie prostych warunków.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pekao - Konto Przekorzystne oferuje zawsze:

  • Brak opłat za obsługę karty do konta, wypłaty gotówki z bankomatów za granicą

Ważne informacje

Zwrot za poprawny wniosek przyznany będzie pod warunkiem, że na podstawie wysłanego formularza zostanie podpisana umowa o prowadzenie konta, która nie zostanie wypowiedziana. Ponadto, wniosek o konto musi pochodzić od nowego klienta, rozumianego jako osobę która w ciągu ostatniego roku od momentu złożenia wniosku nie posiadała konta w Banku Pekao. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 150 dni od dnia podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 53 dni

Po dokonaniu zakupu w Pekao - Konto Przekorzystne, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.