Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pepe Jeans

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Pepe Jeans

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Pepe Jeans London od 45 lat znajduje się w czołówce międzynarodowej mody opartej na dżinsach, będąc w stanie stworzyć rozpoznawalną na całym świecie markę o unikalnej strategii i reputacji. Było to możliwe nie tylko dzięki wspaniałemu zespołowi Pepe Jeans, ale także dzięki zaangażowaniu w tworzenie najlepszych możliwych kolekcji i najbardziej ekscytujących środowisk handlowych, pozostając jednocześnie szczerym wobec DNA marki, a zwłaszcza korzeni na londyńskiej Portobello Road. Pepe Jeans London współpracowała również z najbardziej kultowymi celebrytami, takimi jak Kate Moss, Sienna Miller, Alexa Chung, Cara Delevingne, Georgia Jagger czy Dua Lipa, w najgorętszych multimedialnych kampaniach marketingowych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pepe Jeans oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 130 zł
  • Darmowe zwroty

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 29 dni

Po dokonaniu zakupu w Pepe Jeans, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.