Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

PhotoAiD

Zyskaj 5% cashback za zakupy w PhotoAiD

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

PhotoAiD.com to nowe podejście do robienia biometrycznych zdjęć do paszportów i innych dokumentów tożsamości. Klienci używają swoich telefonów do robienia zdjęć, a nasi eksperci i technologia wspomagana sztuczną inteligencją zajmą się resztą. W ciągu zaledwie kilku lat staliśmy się globalnie dostępną usługą ze wszystkimi funkcjami tradycyjnych studiów fotograficznych, oferującą wygodę i doskonałą jakość za rozsądną cenę. Oto jak to działa: ● Zrób i prześlij zdjęcie ● Nasza sztuczna inteligencja przygotowuje obraz ● Zapłać za usługę ● Nasz ekspert weryfikuje zgodność ● Odbierz plik lub czekaj na dostawę Klienci mogą robić swoje zdjęcia w dowolnym miejscu i czasie. W ciągu kilku minut zweryfikowany obraz będzie czekał w ich e-mailu. Jeśli potrzebują wydruków, wyślemy je na podany adres. Dostarczamy zdjęcia do setek dokumentów na znaczących rynkach, takich jak USA, Polska, Wielka Brytania, Chiny, Niemcy, Francja i dziesiątki innych krajów. Będziemy pierwszym wyborem dla paszportu i innych zdjęć identyfikacyjnych. Jako globalne studio fotograficzne jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i koncentrujemy się na celu: bezproblemowym dostarczaniu doskonałych, zgodnych z przepisami zdjęć identyfikacyjnych. Zobacz, co przekonało ponad milion klientów do wybrania PhotoAiD.com.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PhotoAiD oferuje zawsze:

  • Zdjęcia do dokumentów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 33 dni

Po dokonaniu zakupu w PhotoAiD, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.