Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pinsola

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Pinsola

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W dzisiejszych czasach szycie ubrań na własne potrzeby, jak również i na potrzeby klientów ceniących sobie hand made stało się niezwykle popularne. Zamiast ubrań dostępnych w sieciówkach, coraz częściej wolimy postawić na oryginalne i niebanalne fasony oraz wzory. Oczywiście, zanim przystąpimy do szycia podstawą jest znaleźć odpowiedni sklep z materiałami, w którym to możemy zakupić różnorodne tkaniny pozwalające naszym ubraniom wyróżnić się, ukazać nasz indywidualizm i zupełnie nowe spojrzenie na świat mody. Popularność na szycie trwa i coraz więcej osób szyje zarówno dla siebie, jak również i w formie własnego biznesu, na potrzeby zamówień klientów. Najlepszy sklep internetowy z tkaninami jest w stanie zaoferować nam różnorodność materiałów oraz tkaniny do szycia we wszelkich możliwych kolorach oraz wzorach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 63 dni

Po dokonaniu zakupu w Pinsola, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.