Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

PKO Konto za Zero

Uzyskaj 32,50 zł zwrotu za zakup w PKO Konto za Zero

Warunkiem przyznania zwrotu jest zawarcie z Bankiem przez użytkownika umowy o rachunek bankowy oraz wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku głównego.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Konto za Zero PKO BP to: 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego (konta) z kartą debetową 1), 0 zł za obsługę karty debetowej 2), 0 zł za wypłaty gotówki z ponad 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego, debet na koncie do 1 000 zł bez odsetek przez 30 dni (5 zł opłata tylko w miesiącu, w którym skorzystasz z limitu) 1) wystarczy mieć kartę debetową do konta; 2) jeżeli klient dokona transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą lub BLIK na min 300 zł w okresie rozliczeniowym, za który jest pobierana miesięczna opłata za kartę, w przeciwnym razie 8,00 zł/mies. Zwrot towaru lub anulowanie operacji zmniejszona wartość płatności w okresie rozliczeniowym w którym nastąpił zwrot anulowanych płatności.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Zwrot jest przyznany za zawarcie z Bankiem przez użytkownika umowy o rachunek bankowy oraz łączne spełnienie przez użytkownika trzech warunków: - użytkownik składający wniosek jest nowym klientem PKO Banku Polskiego, przez co należy rozumieć, że użytkownik w ciągu ostatnich 18 miesięcy od złożenia wniosku o konto nie był właścicielem ani współwłaścicielem konta osobistego (rachunku płatniczego) w PKO Banku Polskim, - wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku głównego, - wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji BLIK poprzez aplikację IKO przypisaną do rachunku.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w PKO Konto za Zero, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.