Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

PKO Konto za Zero

Uzyskaj 32,50 zł zwrotu za zakupy w PKO Konto za Zero

Warunkiem przyznania zwrotu jest zawarcie z Bankiem przez użytkownika umowy o rachunek bankowy oraz wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku głównego.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Konto za Zero: 0 zł za prowadzenie konta osobistego, 0 zł za kartę debetową - wystarczy, że wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą lub BLIK-iem w okresie rozliczeniowym karty, 0 zł za wypłaty w PLN BLIK-iem ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów za granicą.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PKO Konto za Zero oferuje zawsze:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za obsługę karty jeśli zrobisz min. 5 transakcji
  • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za przelewy standardowe w serwisie iPKO oraz aplikacji IKO

Ważne informacje

Zwrot jest przyznany za zawarcie z Bankiem przez użytkownika umowy o rachunek bankowy oraz łączne spełnienie przez użytkownika trzech warunków: - użytkownik składający wniosek jest nowym klientem PKO Banku Polskiego, przez co należy rozumieć, że użytkownik w ciągu ostatnich 18 miesięcy od złożenia wniosku o konto nie był właścicielem ani współwłaścicielem konta osobistego (rachunku płatniczego) w PKO Banku Polskim, - wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku głównego, - wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji BLIK poprzez aplikację IKO przypisaną do rachunku.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w PKO Konto za Zero, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.