Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Platforma Canal+

Uzyskaj 65 zł zwrotu za zakup w Platforma Canal+

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Platforma Canal+ to operator telewizji satelitarnej, który łączy w sobie bogactwo oferty programowej, najwyższej jakości transmisję w HD oraz rozwiązania technologicznie wyznaczające trendy na rynku telewizji. NC+ to oferta dla wszystkich, którzy chcą oglądać dobrą telewizję oraz korzystać z najbogatszej, najbardziej różnorodnej oferty na rynku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Platforma Canal+ oferuje zawsze:

  • Pakiety telewizji cyfrowej.

Ważne informacje

Zwrot przyznawany jest za poprawnie wypełnione zamówienie online i podpisaną umowę.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Platforma Canal+, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.