Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Player - Gift Card

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Player - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO PLAYER I ZYSKAJ CASHBACK!
Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Najbardziej uniwersalny lokalny serwis VOD w Polsce. Tutaj znajdziesz zarówno filmy, seriale, programy rozrywkowe, informacje, sport, dokumenty. Player to także bogata biblioteka produkcji pod marką Player Original oraz discovery+ Originals, których nie obejrzysz nigdzie indziej! Korzystaj z pakietu z bliskimi i przyjaciółmi. W ramach jednego abonamentu możesz założyć aż do pięciu profili. Ulubione programy możesz oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Player - Gift Card oferuje zawsze:

  • bogatą bibliotekę produkcji pod marką Player Original oraz discovery+ Originals
  • w ramach jednego abonamentu możesz założyć aż do pięciu profili

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
- Kod może zostać zrealizowany w określonym terminie (przynajmniej 60-dni od daty zakupu). Po upływie 30 lub 365 dni (w zależności od wybranego dostępu) Twoja subskrypcja automatycznie wygaśnie.
- Kod nie może być ponownie wykorzystany, nawet w przypadku zmiany lub anulowania subskrypcji.

PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 14 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w Player - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.