Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Player.pl

Uzyskaj aż do 12.50 zł zwrotu za zakup w Player.pl

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

player.pl – platforma VOD, umożliwia dostęp online do bogatej biblioteki seriali i programów telewizyjnych. Obecnie zawiera ponad 15 tys. programów, w tym te produkowane wyłącznie dla serwisu. Oglądaj filmy na żądanie i seriale typu Top Model, MasterChef, Na Wspólnej, Chirurdzy, Dwóch i Pół, Magda M i wiele innych. Player.pl dostępny jest m.in. w wersjach mobilnych na urządzeniach z systemami Android, iOS, Windows, w konsolach SonyPlayStation, telewizorach wiodących producentów oraz w telewizji nowej generacji nc+, dla abonentów T-Mobile, Netii oraz Toyi.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Player.pl oferuje zawsze:

  • Światowe i polskie hity filmowe
  • Tytuły prosto z kina
  • Najlepsi polscy aktorzy i hollywoodzkie gwiazdy
  • Dostępność na urządzeniach mobilnych
  • Wszystko bez przerw na reklamy!
  • Ponad 320 godzin bajek dla dzieci

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Cashback będzie przyznany tylko gdy zamówienie filmu lub abonamentu będzie dokonane na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Film lub abonament zakupiony bezpośrednio na stronie Player.pl nie będzie kwalifikowany do uzyskania zwrotu.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Player.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.