Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Playstation -  Gift Card

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Playstation - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO PLAYSTATION I ZYSKAJ CASHBACK! Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Karta Playstation Store umożliwia doładowanie portfela Playstation Store bez konieczności podawania danych bankowych i osobistych. Wykorzystaj środki z Playstation Store pobierając najlepsze gry, rozszerzenia, awatary, motywy, filmy, muzykę i seriale na swoją konsolę.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Playstation - Gift Card oferuje zawsze:

  • Oferuje pomysł na prezent dla graczy

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości 1) Po doładowaniu konta, karta jest ważna przez nieograniczony czas. 2) Karty Playstation kumulują się i mogą być wymienione na kredyt tylko raz na pełną wartość. PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1 do 10 dni

Po dokonaniu zakupu w Playstation - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.