Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Polski optyk prowadzi sprzedaż wysyłkową oprawek, okularów i szkieł kontaktowych. Do montażu szkieł w okularach wykorzystywane są tylko soczewki pochodzące od najlepszych producentów polskich i zagranicznych posiadających certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość. Głównymi dostawcami soczewek okularowych są Zeiss, Hoya i Szajna. Firma współpracuje również z największymi producentami i dystrybutorami opraw okularowych i posiadają w swojej ofercie takie marki jak: Ray Ban, Celine Dion, Ana Hickmann, Pierre Cardin, Giorgio Armani, T-Charge, TitanFlex, Missioni, Vouge, Solano, Anne Marii, Cube, Mezzo, Joop!, Jaguar, Davidoff i wiele innych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.9% zwrotu za zakup w Polskioptyk.pl

Polskioptyk.pl oferuje zawsze:

  • Okulary, oprawki, soczewki

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Polskioptyk.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.