Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pro-Gamer

Zyskaj 1,87% cashback za zakupy w Pro-Gamer

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Pro-Gamer - profesjonalny sklep gamingowy.

Projektując i produkując fotele, skupiamy się na tym, aby były niezawodne, bezawaryjne, solidne i dopracowane pod kątem najmniejszych detali.

Dbamy o jakość nawet przy najtańszych fotelach z oferty.

Dążymy do tego, by nasze wyroby były wygodne i gwarantowały ergonomię użytkowania.

Chcemy spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców oraz udowodnić, że istnieją profesjonalne produkty gamingowe.

Nasz asortyment nieustannie się rozwija i poszerza – wciąż wypuszczamy na rynek nowe modele.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pro-Gamer oferuje zawsze:

  • NIE 14 A 100 DNI NA ZWROT! Zamów i sprawdź! Rozmyślisz się, zakup nie spełni Twoich oczekiwań? Zwróć bez konsekwencji swoje zakupy w przeciągu 100 dni!
  • DOSTAWA KURIEREM ZA 0zł Zrób zakupy za 300zł lub więcej a towar wyślemy do Ciebie za darmo kurierem 24h!
  • Wspieramy Polski Esport Bierzemy czynny udział w rozwoju Polskiej sceny Esportowej! Sponsorujemy wiele Polskich drużyn esportowych. Spotkać nas możesz na rozmaitych eventach i zawodach gamingowych!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Pro-Gamer, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.