Pull&Bear

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w Pull&Bear

Przejdź do Pull&Bear

Pull&Bear rozpoczął działalność w 1991 z jasno określonym powołaniem jako międzynarodowa marka, ubierająca ludzi młodych, zaangażowanych w swoje najbliższe otoczenie i lokalną społeczność. To osoby ubierające się swobodnie, unikające stereotypów, które chcą czuć się dobrze w swoich ciuchach. Właśnie dla nich Pull&Bear sięga po międzynarodowe trendy i łączy je z tym, co się nosi na ulicach i w klubach, aby ostatecznie zreinterpretować i dopasować je do własnego stylu, tworząc wygodne, łatwe do noszenia ubrania, zawsze w najlepszej cenie. Pull&Bear rozwija się wraz ze swoją klientelą, zawsze uważnie śledzi najnowsze technologie, ruchy społeczne, nurty w sztuce i muzyce. Ta postawa odzwierciedla się nie tylko w projektach odzieży, lecz także w samych sklepach, zainspirowana mitycznym, kalifornijskim miastem Palm Springs, oferta naszych produktów jest nieustannie odnawiana.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w Pull&Bear

Przejdź do Pull&Bear

Poziomy zwrotu

 • Nowy klient

  3.5%
 • Powracający klient

  2.5%
 • Nowy klient z kuponem rabatowym

  2.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Pull&Bear oferuje zawsze:

 • Sklep z odzieżą młodzieżową.
 • Bogata kolorystyka oraz ciekawe wzornictwo.
 • Darmowa dostawa przy wysyłce do sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Pull&Bear, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Pull&Bear

Pull&Bear oferuje zwrot aż do 3.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Nowy klient

  3.5%
 • Powracający klient

  2.5%
 • Nowy klient z kuponem rabatowym

  2.5%
 • Powracający klient z kuponem rabatowym

  1.5%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria