Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Punkta

Zyskaj 35 zł cashback za zakupy w Punkta

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Punkta (dawniej mfind) to miejsce do łatwego porównania ubezpieczeń motoryzacyjnych różnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Punkta to internetowa multiagencja, gdzie ubezpieczenie kupuje się bez wychodzenia z domu - przez internet lub telefon. To narzędzie do szybkiego i intuicyjnego porównania ofert i wyboru najniższej ceny.

To marketplace ubezpieczeniowy, gdzie znajdzie się wiele promocji i konkursów, w tym dedykowanych tylko dla Punkta.

To kalkulator (wyszukiwarka) ubezpieczeń OC oraz OC+AC.

Daje ona możliwość wyszukania najbardziej korzystnego ubezpieczenia komunikacyjnego z kilkunastu dostępnych towarzystw ubezpieczeniowych.

W 5 minut pozwala porównać ceny oraz zakresy nawet 76 ofert na ubezpieczenie samochodu. Wybrane ubezpieczenie można od razu kupić online lub u agenta - bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji.

Największą wartością dla klienta jest możliwość znalezienia ubezpieczenia OC tańszego średnio o 486 zł.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Punkta oferuje zawsze:

  • Porównaj ceny i kup ubezpieczenie samochodu online w 5 minut!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni od podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 44 dni

Po dokonaniu zakupu w Punkta, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.