Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Qatar Airways Holidays Vacation

Zyskaj 1,25% cashback za zakupy w Qatar Airways Holidays Vacation

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Qatar Airways Holidays to oddział rekreacyjny najlepszej linii lotniczej na świecie, Qatar Airways. Oferując pakiety lotów i hoteli, międzylądowania w Katarze i ekskluzywne wydarzenia sportowe na całym świecie, Qatar Airways Holidays posiada niesamowitą gamę ekscytujących produktów wakacyjnych, które gwarantują niezapomniane wakacje. Rezerwacja pakietu lotu i hotelu u nas wiąże się z szeregiem korzyści, takich jak oszczędności do 30%, elastyczne zasady anulowania rezerwacji, zdobywanie punktów Avios i Qpoints i nie tylko.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Qatar Airways Holidays Vacation oferuje zawsze:

  • Nieograniczone możliwości

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Os 30 do 120 dni od opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Qatar Airways Holidays Vacation, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.