Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Regatta

Zyskaj 1,5% 7% cashback za zakupy w Regatta

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Regatta to najbardziej lubiana w Wielkiej Brytanii marka odzieży i obuwia outdoorowego, która szybko staje się wiodącą marką w całej Europie. Założona w 1981 roku, produkuje wysokiej jakości i niedrogi sprzęt outdoorowy dla całej rodziny.

Obecnie eksportujemy do ponad 40 krajów na całym świecie i posiadamy dedykowane biura sprzedaży w Polsce, Francji, Belgii, Irlandii, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Finlandii, Czechach i Izraelu. Istnieje również wiele dedykowanych salonów, w których prezentowane są nasze najnowsze produkty.

Nasz asortyment podzielony jest na kategorie takie jak Trekking, Outdoor i Lifestyle, a każda z nich zaprojektowana została z myślą o konsumentach, aby mogli łatwo wybrać odpowiedni produkt do użytku na co dzień. Z asortymentem obejmującym kurtki, polary, softshelle, koszule, spodnie, obuwie, akcesoria i plecaki dla mężczyzn, kobiet i dzieci, Regatta jest marką, która zaspokaja wszystkie potrzeby dotyczące strojów outdoorowych. Isotex to nasza własna rodzina wodoodpornych i oddychających tkanin, które oferują wodoodporność do 20 000 mm

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Regatta oferuje zawsze:

  • Akcesoria i meble campingowe

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 63 dni

Po dokonaniu zakupu w Regatta, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.