Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Remix Second Hand jest jednym z największych sklepów internetowych w Europie. Oferujemy markowe ubrania i akcesoria wysokiej jakości w 9 krajach - Austrii, Bułgarii, Czechach, Grecji, Niemczech, Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Nasz zespół liczy ponad 600 osób pracujących w centrum logistycznym w Sofii (Bułgaria). Każdego dnia dbamy o zróżnicowany dobór produktów, dokładny opis każdego przedmiotu i szybką dostawę do naszych klientów.

Każdego dnia dodajemy ponad 10 000 produktów do asortymentu od ponad 100 000 produktów, podzielonych na 6 głównych kategorii - kobiety, mężczyźni, dzieci, torby, obuwie i akcesoria. Zakupy w Remix to gra - ceny spadają o -5% każdego dnia o godz. 15:00, a rabat kumuluje się do -75%. Nie przegap ekskluzywnych promocji z dodatkowymi rabatami, a także naszych specjalnych kolekcji na nadchodzący sezon!

W naszym portfolio znajdziesz ponad 5 000 znanych na całym świecie marek, podzielonych na trzy kategorie – Luxury (markowe produkty, wysoki poziom cenowy), Mid Range (nowoczesne marki, średni przedział cenowy) i Budget (popularne marki, kombinacja dobrej jakości i niskiej ceny).

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Remix Second Hand

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w Remix Second Hand

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Remix Second Hand oferuje zawsze:

  • Second hand online
  • 14 dniowy zwrot towaru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Remix Second Hand, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Shopping