Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dzisiejszy połączony świat zasługuje na nowoczesnego partnera finansowego: takiego, który dostosowuje się do potrzeb klienta, daje mu kontrolę i nieustannie pcha w kierunku nowych, ekscytujących rozwiązań. Globalne płatności i przelewy bez absurdalnie wysokich kursów wymiany. Nieważne, czy prowadzisz firmę czy gospodarstwo domowe — Revolut tworzy globalny bank dopasowany do Twojego stylu życia.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Revolut

Uzyskaj aż do 42 zł zwrotu za zakup w Revolut

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Karta Metal - Nowy Klient 42 zł
Karta Premium - Nowy Klient 21 zł
Karta Standard - Nowy Klient 5 zł

Wszystkie poziomy zwrotów

Revolut oferuje zawsze:

  • Łatwe zarządzanie pieniędzmi

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Po dokonaniu zakupu w Revolut, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Revolut

Revolut oferuje zwrot aż do 42 zł. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Karta Metal - Nowy Klient 42 zł
Karta Premium - Nowy Klient 21 zł
Karta Standard - Nowy Klient 5 zł

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia