Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

REX Palpebrae

Zyskaj 7,5% cashback za zakupy w REX Palpebrae

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

REX Palpebrae Polska - to marka, która dostarcza wysokiej jakości rzęsy i akcesoria do stylizacji. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością, ale również unikatową stylistyką i designem. Z pasją tworzymy rozwiązania, które podkreślają naturalne piękno i dodają wyjątkowego charakteru. Oferujemy pełną gamę produktów niezbędnych do profesjonalnej stylizacji rzęs, w naszym katalogu można znaleźć m.in. rzęsy objętościowe, rzęsy kolorowe, pęsety z japońskiej stali, płatki pod oczy z aloesem, akcesoria do stylizacji rzęs oraz dostępne tylko u nas profesjonalne kleje UNIMORE. W ofercie posiadamy także szkolenia dla początkujących oraz zaawansowanych stylistek.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

REX Palpebrae oferuje zawsze:

  • Akcesoria, Rzęsy i Kleje profesjonalnie wykonane ze szczególną dbałością o precyzję

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w REX Palpebrae, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.