Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Romet

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Romet

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Marka Romet zna się na na jednośladach - firma nieustannie je doskonali, wyznaczając nowe standardy w produkcji i designie, przeobrażając swoją pasję w cenione na świecie rowery, motorowery, skutery i motocykle. Celem romet.pl jest tworzenie rowerów, w których innowacje łączą się z doskonałą jakością, zachowując przy tym rozsądne ceny. Od rowerów trekkingowych, przez miejskie retro, rekreacyjne, wyczynowe, po nowoczesne rowery o napędzie elektrycznym. Romet należy do grupy najważniejszych producentów rowerów w Europie. Aktualnie produkty romet.pl dostępne są w m.in. w Niemczech, Austrii, Belgii, Szwecji, Anglii oraz Hiszpanii. Asortyment romet.pl zróżnicowany pod wieloma aspektami Marka Romet oferuje szeroki wybór rowerów, które różnią się od siebie specyfikacją, technologią, przeznaczeniem oraz wyglądem. W zależności od rodzaju nawierzchni i ukształtowania terenu możesz zdecydować się m.in. na klasyczne rowery turystyczne czy na modele przeznaczone typowo do jazdy miejskiej, po lesie lub w górach. Poszczególne rowery zostały również dopasowane do płci i wieku. W asortymencie znajdziesz rowery przeznaczone dla mężczyzn oraz kobiet, a także dla nastolatków oraz dla rozpoczynających dopiero swoją przygodę z jazdą kilkulatków. Każdy model roweru od Rometu wyróżnia się wysoką wytrzymałością, co ma swoje odzwierciedlenie w dożywotniej gwarancji na ramę. W ofercie romet.pl znajdziesz również akcesoria rowerowe poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. W tej kategorii znajdują się takie akcesoria jak oświetlenie roweru, zapięcia, pompki, kaski i wiele innych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Romet oferuje zawsze:

  • Zaawansowane technologie i rozwiązania, dzięki którym Twój Romet jest lżejszy, bardziej wytrzymały i lepiej się prowadzi

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 57 dni

Po dokonaniu zakupu w Romet, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.