Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Romet Motors

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Romet Motors

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Romet Motors cieszy się na polskim rynku dużym powodzeniem i śmiało konkuruje z innymi producentami dzięki wieloletniej tradycji oraz konkurencyjnym cenom. Odwiedź sklep rometmotors.pl i znajdź jednoślad idealny dla siebie!

Romet Motors - motocykle i akcesoria motoryzacyjne

Romet to polska marka produkująca rowery i motorowery od czasów PRL. Od 2006 roku Romet Motors oferuję pod swoją marką nie tylko skutery, ale też motocykle o pojemności od 50 do 125 ccm. Na stronie sklepu znajdziesz też akcesoria motoryzacyjne takie jak: odzież motocyklowa, kaski, zamknięcia, kufry czy pokrowce.

Romet Motors - wymarzony sklep dla motocyklisty

Właściciele sklepu rometmotors.pl zapraszają Cię do świata motoryzacyjnej pasji, w którym każdy z pojazdów ma wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Zaawansowana technologia, atrakcyjny design pozwoli sprostać Twoim najśmielszym oczekiwaniom wobec nowoczesnego pojazdu. Na stronie rometmotors.pl znajdziesz szeroki wybór modeli marki Romet, Zipp, Bajaj oraz UM.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Romet Motors oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa
  • Pojazd gotowy do jazdy

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Romet Motors, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.