RTV EURO AGD Ekspresy Krups

Uzyskaj 1.25% zwrotu za zakup w RTV EURO AGD Ekspresy Krups

Przejdź do RTV EURO AGD Ekspresy Krups

Aktualne oferty od RTV EURO AGD Ekspresy Krups

    Ekspresy Krups Evidence taniej!

    Z kodem rabatowym Ekspresy Krups Evidence -500 zł w RTV Euro AGD! Sprawdź szczegóły.

    Przeczytaj więcej

Ekspresy Krups Evidence w promocji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1.25% zwrotu za zakup w RTV EURO AGD Ekspresy Krups

Przejdź do RTV EURO AGD Ekspresy Krups

RTV EURO AGD Ekspresy Krups oferuje zawsze:

  • Ekspresy Krups Evidence w promocji - dostępne w sklepie RTV EURO AGD
  • Zwrot w ciągu 14 dni.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.
Zwrot jest przyznawany wyłącznie za zakupy dokonane w sklepie internetowym. Zwrot nie jest przyznawany za dokonanie rezerwacji towaru.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w RTV EURO AGD Ekspresy Krups, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Shopping