Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Santander Lokata Online Nowe Środki

Zyskaj aż do 52,50 zł cashback za zakupy w Santander Lokata Online Nowe Środki

Zwrot przyznany będzie, za poprawny wniosek, jeżeli na jego podstawie uruchomiona zostanie i opłacona lokata Santandera. Rozliczeniu podlegać będą maksymalnie trzy lokaty założone i zasilone w danym miesiącu przez jednego użytkownika (klienta Banku nowego lub powracającego). Użytkownik, o którym mowa w zdaniu poprzednim, to unikalny nr PESEL zarejestrowany w systemie Klienta.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Lokata Online Nowe Środki* to depozyt, który można uruchomić bez wychodzenia z domu. Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł; maksymalna 400 000 zł. Duży wybór okresów lokacyjnych od 1 do 36 miesięcy. Brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku lokaty.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Santander Lokata Online Nowe Środki oferuje zawsze:

  • Od oszczędności do radości

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 35 dni

Po dokonaniu zakupu w Santander Lokata Online Nowe Środki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.