Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Shaman

Uzyskaj 3,5% zwrotu za zakupy w Shaman

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Shaman.pl to nie kolejny sklep internetowy - to miejsce pełne wiedzy o produktach, konkretnych składnikach i ich działaniu. Znajdziesz tam witaminy, minerały, zioła, ekstrakty roślinne, superfoods, zdrową żywność, suplementy diety oraz wyroby specjalistyczne dla sportowców. Stosujesz dietę eliminacyjną? Wystrzegasz się GMO? Shaman dba o wszystkich bez wyjątku, dlatego w opisach produktów umieszczono informacje na temat m.in. alergenów, składników organicznych i pochodzenia zwierzęcego. Shaman - miejsce pełne wiedzy o produktach Sklep Shaman.pl powstał z pasji do zdrowego stylu życia. Oprócz tego, że znajduje się w nim pełno zdrowej żywności, suplementów diety, ziół, witamin i minerałów, to masz dostęp do pełnej wiedzy o produktach, składnikach i ich działaniu. Ich innowacyjność polega także na nowatorskim podejściu do sortowania produktów. Umożliwiają zakupy według celu - jedna z zakładek w menu pozwala wybrać cel, jaki chcesz osiągnąć. Może to być m.in. oczyszczanie organizmu, utrata masy ciała, zdrowe odżywianie lub anti-aging. Klikając na konkretną kategorię, zobaczysz produkty, które wspomagają wybrane procesy np. odchudzanie. Shaman.pl - szeroki wybór witamin i suplementów To, co wyróżnia Shaman.pl, to nie tylko podejście do przekazywania możliwie najbardziej szczegółowych informacji, lecz także niezwykle bogata oferta. Na stronie znajdziesz ponad 3500 produktów od ponad 60 znanych i cenionych producentów z całego świata. W ofercie znajdują się suplementy, witaminy oraz zdrową żywność marek: NOW Foods, Jarrow Formulas, Doctor’s Best, Swanson, Nature’s Aid, Amazing Grass, Bell Plantation czy Garden of Life. Dzięki preparatom ze sklepu Shaman.pl możesz w szybki i wygodny sposób dostarczyć sobie odpowiednich ilości witamin i minerałów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Shaman oferuje zawsze:

  • Shaman.pl - szybka wysyłka i darmowa konsultacja
  • Witaminy i minerały niezbędne dla zdrowia
  • Suplementy dla zawodowych sportowców

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Shaman, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.