Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Od niewielkiej grupy pasjonatów mody do międzynardowej marki znanej na całym świecie. To historia sukcesu SheIn, sklepu oferującego ubrania nowoczesne, ale z klasą, nieobawiającego się odkrywać nowe terytoria.

Nasza misja

Celem SheIn jest posiadanie bogatej oferty stylowych ubrań dla młodych kobiet i nastolatek, które nie będą kosztować fortuny. SheIn z powodzeniem utrzymuje się na fali najnowszych trendów błyskawicznie wprowadzając nowości do swojej oferty. SheIn to najlepszy sklep dla osób które chcą podążać za modowymi nowinkami w rozsądnych cenach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 6.1% zwrotu za zakup w SheIn

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

SheIn oferuje zawsze:

  • 30 dni na zwrot
  • Szybka dostawa

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 40 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w SheIn, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.