Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep z ogrodzeniami

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Sklep z ogrodzeniami

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

W ofercie sklepzogrodzeniami.pl znajdziesz ogrodzenia idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz odgrodzić się od ruchliwej ulicy, a może szukasz delikatnego płotu, który nie będzie przysłaniał pięknej okolicy? Świetnie trafiłeś!

Więcej niż płot - sklepzogrodzeniami.pl

Ogrodzenie to wizytówka każdego domu i może dużo powiedzieć na temat gustu czy nastawienia do świata właściciela.

Wybór ogrodzenia nie jest jedynie kwestią upodobań. Ogrodzenie musi spełniać oczekiwania właściciela, którymi mogą być ochrona prywatności lub relaks, a także powinno być dobrze dopasowane do charakteru budynku.

Sklepzogrodzeniami.pl wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i oferuje bogatą ofertę ogrodzeń, w której każdy znajdzie model pasujący do swojego gustu i przeznaczenia.

Można wybierać spośród ogrodzeń minimalistycznych, które podążają za nowoczesnymi trendami stylistycznymi.

Nie brakuje także ogrodzeń klasycznych o wyszukanym wzornictwie, które dodają elegancji ogrodzonej posesji.

Dostępne są również estetyczne, solidne, ale i tanie ogrodzenia metalowe, które można zastosować jako ogrodzenie tymczasowe lub stałe.

Group ogrodzenia wysokiej jakości w sklepzogrodzeniami.pl

Sklep internetowy sklepzogrodzeniami.pl powstał w 2015 roku.

Można w nim znaleźć przede wszystkim wysokiej jakości ogrodzenia marki Polargos - największego dostawcy ogrodzeń do polskich marketów budowlanych.

Polargos produkuje pod marką Gatigo ogrodzenia dedykowane dla rynku tradycyjnego, a także na indywidualne zamówienie.

Jako pierwszy wprowadził na polski rynek ogrodzenia w paczce Element, które mogą być montowane samodzielnie.

Te trzy marki połączono w jedną i tak powstała Polargos Group, której produkty kompleksowo odpowiadają na zróżnicowane oczekiwania konsumentów i stale zmieniającego się rynku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Po dokonaniu zakupu w Sklep z ogrodzeniami, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.