Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sleep Art

Zyskaj 2% cashback za zakupy w Sleep Art

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Bielizna nocna łącząca miłość do mody i sztuki, w której poczujesz się jak Arcydzieło. Jesteśmy polską marką, tworzącą wyjątkowe projekty w artystycznym duchu, zgodne ze współczesnymi trendami, dopracowane w każdym calu. Marka Sleep Art® to innowacyjna, oryginalna kolekcja ubrań typu homewear i bielizny nocnej z naniesionymi pięknymi obrazami mistrzów malarstwa z różnych epok. Wysoka jakość materiałów, niebanalne i inspirujące formy, niespotykane na rynku odzieżowym – to są cechy naszych 3 linii ubrań: Loungewear, Nightwear oraz Modern – każda o innym charakterze, kolorystyce, inspiracjach artystycznych i przeznaczeniu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Sleep Art oferuje zawsze:

  • Nasz produkt został zaprojektowany w taki sposób, że możesz wykorzystać każdą jego część wraz z opakowaniem.
  • Użyj pudełka w formie ramy do ekspozycji załączonej reprodukcji dzieła.
  • Opraw swoje ulubione zdjęcie, plakat czy własną pracę!
  • DARMOWA DOSTAWA

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Sleep Art , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.