Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

SMART Faktoring w SMEO - dedykowany faktoring dla firm. Atrakcyjna stawka 2,4% za każde 30 dni finansowania faktury oraz darmowy limit na finansowanie faktur do 350 000 zł sprawiają, że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku. Wniosek online bez zbędnych formalności

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

SMART Faktoring w SMEO

Uzyskaj 16.50 zł zwrotu za zakup w SMART Faktoring w SMEO

Zwrot za poprawny wniosek przyznany będzie pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE, podany NIP będzie dotyczył aktywnej, jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki z o.o. lub spółki jawnej oraz zostanie potwierdzona na ich podstawie zgodność i prawdziwość danych.

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w SMART Faktoring w SMEO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia