Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sortmund

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Sortmund

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sortmund to solidne wykonanie godne polskich służb i szykowny acz stonowany styl. Producenci tego typu odzieży doskonale zdają sobie sprawę, że ich potencjalni klienci stawiają na jakość i trwałość. Dlatego na stronie Sortmund.pl znajdziemy produkty odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Asortyment Sortmund obejmuje elementy garderoby służb takich jak: Straż Graniczna, Służba Więzienna, Wojsko Polskie, Policja, Służba Ochrony Państwa, Państwowa Straż Pożarna czy Kawaleria Ochotnicza. Trzeba przyznać, że wybór jest spory, dlatego na Sortmund.pl każdy klient zainteresowany tą niszą znajdzie produkty, które z powodzeniem wypełnią jego szafę. Wymieńmy między innymi: umundurowanie, koszule, pagony, baretki, emblematy, otoki, rękawiczki, buty czy flagi.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Sortmund oferuje zawsze:

  • Dedykowana odzież dla służb mundurowych i nie tylko

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 55 dni

Po dokonaniu zakupu w Sortmund, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.