Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sportroom

Uzyskaj 2% zwrotu za zakupy w Sportroom

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Uwielbiasz sport i aktywny wypoczynek, ale nie możesz znaleźć idealnej odzieży do swojego hobby? Sportroom.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz obuwie, odzież i akcesoria najlepszych i najpopularniejszych sportowych marek. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do osiągania najlepszych sportowych wyników, gdziekolwiek jesteś. Najlepsze marki w sklepie Sportroom.pl Sportroom posiada ponad 30 sklepów w całej Polsce, a ich asortyment oferuje szeroki wybór sportowej odzieży i obuwia. Znajdziesz tam również przydatne akcesoria, takie jak torby sportowe, plecaki, czapki czy rękawiczki! Partnerami sklepu są najwięksi sportowi oraz lifestylowi giganci w branży odzieżowej i obuwniczej. Za sukcesem Sportroom.pl stoi dobór marek takich jak: Adidas, Reebok, Puma czy Fila! To gwarancja autentyczności i najwyższej jakości produktów. Sportroom - idealny zarówno dla amatorów, jak i pasjonatów Sportroom.pl jest ceniony za to, że oferuje szeroką gamę produktów - od streetwearowych po specjalistyczne produkty dla zawodowych sportowców. Artykuły sklepu są dokładnie wyselekcjonowane, zgodne z najnowszymi trendami, a ich prezentacji dokonują najsławniejsi ambasadorzy show-biznesu oraz sportu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Sportroom oferuje zawsze:

  • Najlepsze obuwie sportowe do biegania
  • Strój sportowy na fitness - nowe trendy
  • Specjalistyczna odzież sportowa
  • Dobre buty na wycieczkę po górach

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Sportroom, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.