Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

StrefaTelefonu

Uzyskaj 4,5% zwrotu za zakupy w StrefaTelefonu

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W ofercie sklepu StrefaTelefonu znajdziecie Państwo wysokiej jakości akcesoria do telefonów komórkowych, takie jak: Etiu do telefonu, pokrowce, bumpery, szkła hartowane na wyświetlacz, kable USB czy ładowarki. Etui do telefonu dostępne w ofercie sklepu to nie tylko doskonała ochrona telefonu, ale również możliwość nadania mu niepowtarzalnego, unikalnego wyglądu. Stale rozszerzając ofertę, a także aktualizując asortyment o najnowsze modele telefonów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

StrefaTelefonu oferuje zawsze:

  • Najwyższa jakość Ponad 99,3% klientów poleca Nasz sklep!
  • 9500 + Realizowanych zamówień Oraz zadowolonych klientów miesięcznie!
  • Szybka wysyłka Otrzymaj swoje zamówienie w przeciągu 2 dni roboczych!
  • Bezpieczeństwo Szyfrowane transakcje, bezpieczne formy płatności i dostawy
  • Produktów w ofercie! Bogaty asortyment i zawsze aktualne promocje

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w StrefaTelefonu, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.