Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Suncamp

Uzyskaj 1,5% zwrotu za zakupy w Suncamp

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Beztroskie wakacje. Kto tego nie chce?

Razem z kempingiem troszczymy się o to, aby dzieci spędziły niezapomniane wakacje, a ty byś mógł rozkoszować się czasem dla siebie i dla rodziny.

Lubisz mieć duży wybór? Na pewno z entuzjazmem poznasz naszą kompletną ofertę.

Najlepsze kempingi rodzinne

Oferujemy mianowicie ponad 350 najlepszych kempingów w 14 krajach. Wśród nich zawsze znajdzie się kemping, który doskonale do ciebie pasuje.

Wybierając kempingi kierujemy się jakością, przyjaznością dla dzieci, udogodnieniami i położeniem, ponieważ na miejscu, gdzie wszystko jest dobrze zorganizowane, jest większa szansa na beztroskie wakacje.

Wakacje muszą być świętem dla dzieci, ale także dla ciebie.

Lubisz mieć duży wybór? Na pewno z entuzjazmem poznasz naszą kompletną ofertę. Oferujemy mianowicie ponad 350 najlepszych kempingów w 14 krajach.

Wśród nich zawsze znajdzie się kemping, który doskonale do ciebie pasuje.

Wybierając kempingi kierujemy się jakością, przyjaznością dla dzieci, udogodnieniami i położeniem, ponieważ na miejscu, gdzie wszystko jest dobrze zorganizowane, jest większa szansa na beztroskie wakacje.

Wakacje muszą być świętem dla dzieci, ale także dla ciebie.

Pływanie, nurkowanie, kąpiel!

Oczywiście na wakacjach trzeba się popluskać. Dlatego też, wszystkie kempingi Suncamp posiadają jeden lub więcej basenów, albo nawet duży park wodny.

A jeśli kemping nie ma basenu do zaoferowania, to leży on w pobliżu morza lub jeziora. Bardzo dużokempingów oferuje nawet obie możliwości! To będą dopiero wspaniałe wakacje.

Luksusowe wakacje na kempingu, na Twój sposób

U nas możesz spędzić wakacje we własnym namiocie, przyczepie lub kamperze. Wtedy rezerwujesz ładne stanowisko kempingowe.

Ale możesz u nas także wynająć kompletnie urządzony obiekt: chalet, apartament, mobile home lub namiot typu lodge, albo jeden z ładnych, luksusowych obiektów glamping.

Dla każdego mamy odpowiednie miejsce na kempingu. Sprawdź także nasze własne, starannie zaprojektowane z myślą o każdym detalu obiekty SunLodge. Wyposażone we wszystkie wygody, abyś mógł optymalnie rozkoszować się zasłużonymi wakacjami.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Suncamp oferuje zawsze:

  • Wszystkie kempingi posiadają basen lub leżą przy plaży.
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy € 39 (darmowa na rezerwacje obiektów SunLodge).
  • Zawsze coś się dzieje.
  • Możesz do woli się pluskać.
  • Nocujesz, gdzie chcesz.
  • Płacisz uczciwą cenę.
  • Zawsze służymy pomocą.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Suncamp, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.