Sun&Snow

Uzyskaj 2.75% zwrotu za zakup w Sun&Snow

Przejdź do Sun&Snow

W pełni wyposażone i eleganckie apartamenty w Polsce, do wynajmu na wakacje, długi weekend czy też wyjazd służbowy. Sun&Snow; jest największą firmą w Polsce, oferującą wynajem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych i miastach. Wśród 1000 apartamentów znajdziesz miejsca położone w wyjątkowych lokalizacjach, blisko natury lub po prostu w sąsiedztwie atrakcji turystycznych lub centrum miasta i biznesu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.75% zwrotu za zakup w Sun&Snow

Przejdź do Sun&Snow

Sun&Snow oferuje zawsze:

  • Najpiękniejsze apartamenty na wynajem, w najlepszych lokalizacjach

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje apartamentów ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Sun&Snow, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże