Super-Pharm

Uzyskaj aż do 3.75% zwrotu za zakup w Super-Pharm

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Super-Pharm to jedyny sklep, który oferuje tak szeroki wybór markowych kosmetyków i dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistyczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt. Klientkom, które chcą zawsze wyglądać pięknie, w zgodzie z najnowszymi trendami, Super-Pharm oferuje szeroką gamę produktów do makijażu. Perfumy w atrakcyjnych cenach to kolejny znak rozpoznawczy Super-Pharm. Tutaj każdy, kto kocha piękne zapachy, znajdzie te wymarzone dla siebie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 3.75% zwrotu za zakup w Super-Pharm

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Poziomy zwrotu

 • Dermokosmetyki

  3.75%
 • Pozostałe kosmetyki

  2.75%

Wszystkie poziomy zwrotów

Super-Pharm oferuje zawsze:

 • Szeroki wybór markowych kosmetyków i dermokosmetyków.
 • Perfumy w atrakcyjnych cenach.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Super-Pharm, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Super-Pharm

Super-Pharm oferuje zwrot aż do 3.75%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Dermokosmetyki

  3.75%
 • Pozostałe kosmetyki

  2.75%

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie