TATUUM

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w TATUUM

Przejdź do TATUUM

W sklepie TATUUM znajdziesz odzież o wysokiej jakości, uniwersalnym wzornictwie i tylko z naturalnych tkanin. Bazą są zawsze klasyczne kolory ziemi, sportowe granaty i czerwienie oraz biel i czerń. Materiały, z których tworzone są kolekcje, to najwyższej jakości tkaniny naturalne jak wełna, bawełna, len i jedwab. Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 100 zł na terenie PL

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w TATUUM

Przejdź do TATUUM

TATUUM oferuje zawsze:

  • Bogaty wybór odzieży i akcesoriów wysokiej jakości dla Pań i Panów.
  • Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 100 zł na terenie PL.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w TATUUM, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w TATUUM

TATUUM oferuje zwrot aż do 3.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria