Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

To sklep internetowy, w którym znajdziesz nie tylko kawę i akcesoria do kawy, ale także odzież, artykuły wyposażenia wnętrz, czy sprzęt elektroniczny. Bawełna używana w ubraniach Tchibo to bawełna ekologiczna. Tchibo promuje uprawę bawełny ekologicznej współpracując z międzynarodową organizacją Textile Exchange (TE), dlatego w ofercie sklepów Tchibo znajdują się produkty z bawełny ekologicznej, certyfikowane przez niezależne organizacje zgodnie ze standardami TE „Organic Exchange 100” oraz „Organic Exchange Blended”. Składając zamówienie, z dostawą do sklepu stacjonarnego, płacisz tylko za zamówiony produkt.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Tchibo

Uzyskaj 6.1% zwrotu za zakup w Tchibo

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Tchibo oferuje zawsze:

  • Najwyższą jakość kawy i akcesoriów do kawy
  • Nowoczesne ekspresy na kawę
  • Ubrania bawełniane wykonane z bawełny ekologicznej
  • Co tydzień nową kolekcję
  • Darmową dostawę do sklepu

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Tchibo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Dzieci i Sport i Rekreacja