Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Terranova

Uzyskaj 6,5% zwrotu za zakupy w Terranova

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Terranova została założona w 2008 roku przez Stephena Terrassa. Jest jedną z niewielu firm suplementów żywieniowych na świecie, które nie używają żadnych wypełniaczy lub innych dodatków do produkcji. /p>

Wyróżnia nas także to, że 100% produktów jest odpowiednich zarówno dla wegetarian, jak i wegan./p>

Podstawowym celem koncepcji preparatów Terranova jest osiągnięcie maksymalnej skuteczności, wszechstronności, czystości, łagodności, równowagi i bezpieczeństwa.

Produkty Terranova Polska są uwzględnione w eksperckim portalu o jakości suplementów diety - Suplindex. To źródło rzetelnych i sprawdzonych informacji na temat suplementacji. Katalog Suplindex porządkuje rynek suplementów diety./p>

Terranova chce Cię zabrać w podróż ku optymalnemu odżywianiu, wypełnioną nie tylko witaminami i minerałami, ale również pachnącymi ziołami, soczystymi warzywami i świeżymi owocami, które zachowują swoją wartość dzięki procesowi liofilizacji./p>

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Terranova oferuje zawsze:

  • 100% wegańskie!
  • Magnifood -lepsze odżywianie-to synergicznie działający kompleks składników pochodzenia roślinnego i fitonutrientów.
  • Phytofresh to sposób przetwarzania roślin, mający na celu zachowanie ich cennych składników i siły działania pierwotnych surowców.
  • Produkty Terranovy nie zawierają żadnych dodatków, takich jak: wypełniacze, słodziki, barwniki, substancje przeciwzbrylające, poślizgowe, wzmacniacze smaku.
  • Forma -W Terranovie stawiamy na naturalne środowisko. Dotyczy to także Twoich naturalnych przyzwyczajeń. Nie musisz już iść na kompromisy. Jeśli odpowiada Ci forma kapsułki, wystarczy, że ją połkniesz.
  • Różnorodność Wyobraź sobie olbrzymie królestwo roślin. Nauczyliśmy się wybierać z niego to, co dla człowieka najlepsze, ale z szacunkiem dla środowiska. Blisko 100 różnych roślin zbieramy na farmach, które gwarantują nam czystość i wierność naturze.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Terranova, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.