Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep TZL.PL oferuje torebki i portfele w najmodniejszych fasonach i kolorach i na każdą okazję. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych modeli zarówno ze skóry jak i ekoskóry.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 5.5% zwrotu za zakup w Torebki Zawsze Lubiane

Poziomy zwrotu

Torebki 5.5%
Portfele 4.3%

Wszystkie poziomy zwrotów

Torebki Zawsze Lubiane oferuje zawsze:

  • Torebki i portfele w atrakcyjnych cenach.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Torebki Zawsze Lubiane, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Torebki Zawsze Lubiane

Torebki Zawsze Lubiane oferuje zwrot aż do 5.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Torebki 5.5%
Portfele 4.3%