Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep TZL.PL oferuje torebki i portfele w najmodniejszych fasonach i kolorach i na każdą okazję. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych modeli zarówno ze skóry jak i ekoskóry.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Torebki Zawsze Lubiane

Uzyskaj aż do 5.5% zwrotu za zakup w Torebki Zawsze Lubiane

Poziomy zwrotu

Torebki 5.5%
Portfele 4.3%

Wszystkie poziomy zwrotów

Torebki Zawsze Lubiane oferuje zawsze:

  • Torebki i portfele w atrakcyjnych cenach.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Torebki Zawsze Lubiane, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Torebki Zawsze Lubiane

Torebki Zawsze Lubiane oferuje zwrot aż do 5.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Torebki 5.5%
Portfele 4.3%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria