Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Wyjątkowe oferty w Polsce i za granicą!

Wyjątkowe oferty w Polsce i za granicą!

Tymczasowa Kampania

Sprawdź!

To pierwszy w Polsce klub travelowy. Rejestrując się na Travelist, zyskujesz dostęp do najlepszych na rynku ofert turystycznych, ze zniżką nawet do 70%.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Travelist

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Travelist

Travelist oferuje zawsze:

  • Starannie wyselekcjonowane oferty najlepszych hoteli z kraju i zagranicy

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hotelu, wycieczki ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym rezerwacja została wykorzystana.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Travelist, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże