TripAdvisor Hotels

Uzyskaj 1.5% zwrotu za zakup w TripAdvisor Hotels

Przejdź do TripAdvisor Hotels

TripAdvisor to największy na świecie portal turystyczny, umożliwiający podróżnym zaplanowanie i zarezerwowanie idealnej wycieczki. Dzięki funkcji Instant Book Klienci nie są przekierowywani do strony rezerwującej strony trzeciej, lecz wypełniają swoją rezerwację w serwisie TripAdvisor. Rezerwacje są nadal zarządzane i w posiadaniu naszych partnerów bookingowych, ale Klient nigdy nie musi opuszczać TripAdvisor, aby zarezerwować swój idealny pokój.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1.5% zwrotu za zakup w TripAdvisor Hotels

Przejdź do TripAdvisor Hotels

TripAdvisor Hotels oferuje zawsze:

  • Rezerwacja hoteli na całym świecie.

Ważne informacje

Cashback jest udzielany wyłącznie za rezerwacje hoteli dokonane na stronie TripAdvisor, bezpośrednio po przejściu ze strony Refunder. Cashback nie jest udzielany za rezerwację stolika w restauracji, wynajem aut czy zakup biletów lotniczych. Rezerwacje hoteli dokonane w aplikacji TripAdvisor nie upoważniają do cashbacku.

Gotowe do wypłaty

30 dni po wymeldowaniu z hotelu

Po dokonaniu zakupu w TripAdvisor Hotels, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże