Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Triwa

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Triwa

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Zegarki od dawna kojarzone są ze statusem i tradycją. W TRIWA, akronimie od Transforming the Industry of Watches, chcemy wykorzystać symboliczną wartość i umiejscowienie zegarka dla czegoś bardziej istotnego i stworzyć nowoczesne symbole wypowiedzi zamiast tradycyjnych symboli statusu.

Projektując zegarki z historiami, które wykraczają poza styl, trendy i status, mamy nadzieję podkreślić ważne kwestie naszych czasów. Zdajemy sobie sprawę, że nie ratujemy świata, produkując zegarki, ale lubimy myśleć o sobie jako o normalnych pretendentach i innowatorach w branży, która wymaga transformacji. Czas na zmiany.

Pracujemy z innowacyjnymi materiałami, organizacjami i ambasadorami, którym zależy na tym, aby świat był trochę lepszy. Nazywamy to Czasem Zmiany.

Zaprojektowana w naszym kreatywnym studiu w Sztokholmie, nasza kolekcja zegarków została zaprojektowana tak, aby trwać, rozpoczynać rozmowy i opowiadać historie.

Witamy w świecie TRIWA.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Triwa oferuje zawsze:

  • Eksluzywne zegarki

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Triwa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.