Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Miedzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat TUI organizuje wyjatkowe wakacje dla milionów Klientów na całym świecie. TUI posiada własne sieci hoteli, linie lotnicze oraz agencje turystyczne, które w profesjonalny sposób dbaja o Klienta w miejscu wypoczynku. Dzięki sile i miedzynarodowemu doświadczeniu wypracowano najwyższe standardy obsługi, a partnerzy lotniczy i hotelowyi wybierani są bardzo starannie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

TUI Biuro Podróży

Uzyskaj aż do 1.5% zwrotu za zakup w TUI Biuro Podróży

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Kupno oferty pakietowej (hotel i przelot) 1.5%
Kupno biletu czarterowego 0.7%

Wszystkie poziomy zwrotów

TUI Biuro Podróży oferuje zawsze:

  • Wakacje, wczasy, wycieczki, last minute i first minute.

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do TUI musi być wykonany ze strony Refunder przed dokonaniem rezerwacji.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w TUI Biuro Podróży, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w TUI Biuro Podróży

TUI Biuro Podróży oferuje zwrot aż do 1.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Kupno oferty pakietowej (hotel i przelot) 1.5%
Kupno biletu czarterowego 0.7%

Więcej sklepów z kategorii Podróże