Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Tutlo Kids

Zyskaj aż do 215 zł cashback za zakupy w Tutlo Kids

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Tutlo to innowacyjna szkoła języka angielskiego online, która od ponad 7 lat zapewnia wysokiej jakości zajęcia dla najmłodszych uczniów. Program nauczania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego dziecka, co pozwala osiągać efektywny postęp w nauce. Tutlo - naturalna nauka języka angielskiego dla dzieci W Tutlo metoda nauczania opiera się na podejściu naturalnym, wzbogaconym o techniki TPR (Total Physical Response), czyli reagowania całym ciałem. Ten sposób nauczania jest idealnie dostosowany do potrzeb rozwojowych dzieci. Nasz Reklamodawca uczy poprzez konwersację, co pozwala uczniom swobodnie posługiwać się językiem angielskim w codziennych sytuacjach. Tutlo wie, że doświadczanie to główny sposób nauki. Jest to przeciwieństwo metody sztucznej, polegającej na korzystaniu z podręczników i sztucznych ćwiczeń, co sprzyja efektywnej nauce języka angielskiego.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Tutlo Kids oferuje zawsze:

  • Autorskie kursy i opracowany zgodnie z międzynarodowym standardem CEFR, Cambridge English Scale, Podstawą Programową oraz założeniami metody naturalnej.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Tutlo Kids, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.