Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Przebijając się codziennie w gąszczu szumu reklam, ciężko jest dostrzec te promocje, które akurat nas zainteresują. Łatwe porównanie najlepszych promocji znanych z TV a dostępnych w jeszcze lepszej cenie, to codzienność naszego reklamodawcy TVokazje.pl

TVokazje to nowoczesna platforma telezakupowa. Dzięki przyjaznej stronie internetowej możesz na spokojnie zapoznać się z oferowanymi produktami i dokonać w pełni świadomego wyboru. Nieważne, czy jesteś majsterkowiczem, pasjonatem elektroniki, sportu czy zdrowego trybu życia, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Produkty, które znajdziecie na stronie tvokazje.pl, z pewnością sprawdzą się do promowania we wpisach blogowych, takich jak:

⦁ Niepozorne rzeczy które ułatwią Ci życie

⦁ Najlepsze promocje miesiąca

⦁ 5 unikalnych pomysłów na prezent

⦁ Proste sposoby na schudnięcie

Oczywiście, to tylko kilka propozycji, w które możecie wkomponować linki partnerskie, z łatwością dzieląc się ze swoimi czytelnikami największym zbiorem aktualnych okazji w całym internecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

TV Okazje

Uzyskaj aż do 5.5% zwrotu za zakup w TV Okazje

Poziomy zwrotu

Kategoria sport 5.5%
Kategoria moda 5.5%
Pozostałe kategorie 4.3%

Wszystkie poziomy zwrotów

TV Okazje oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa przy płatności z góry
  • Bezpieczne zakupy

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w TV Okazje, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w TV Okazje

TV Okazje oferuje zwrot aż do 5.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Kategoria sport 5.5%
Kategoria moda 5.5%
Pozostałe kategorie 4.3%

Więcej sklepów z kategorii Shopping