Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

TwojeObuwie

Uzyskaj 3% zwrotu za zakupy w TwojeObuwie

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Buty dla każdego – najwyższa jakość i wytrzymałość

Buty to część garderoby, którą każdy powinien mieć w swojej szafie. Liczy się nie tylko to, by wyglądały one pięknie i ponadczasowo, ale przede wszystkim to, by zapewniały one wygodę i komfort podczas użytkowania. Buty damskie powinny być uniwersalne, by każda kobieta mogła z łatwością dopasować je do ulubionej sukienki i wygodnych spodni. Obuwie męskie natomiast powinno przedstawiać się elegancko i nowocześnie. Może wydawać się, że mężczyźni nie interesują się modą, jednak chcą każdego dnia prezentować się doskonale i czuć się wygodnie w czasie pracy.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się również obuwie dziecięce, które stosowane jest zarówno na co dzień, jak i na spotkania ze znajomymi, czy wyjścia rodzinne. Przed ich zakupem warto sprawdzić, z jakich materiałów są one wykonane, a także dopasować je do indywidualnych upodobań malucha lub nastolatka. Wybranie idealnego obuwia, wcale nie jest takie trudne. Trzeba jedynie stawiać na swoje potrzeby w czym pomoże Ci nasz sklep twojeobuwie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

TwojeObuwie oferuje zawsze:

  • Obuwie dla każdego od renomowanych marek

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w TwojeObuwie, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.